FootballTips PDF Drukuj Email
niedziela, 28 listopada 2010 15:45

Strona była monitorowana od 19.11.2010 przez nasz serwis. Niestety zamrozili działalność, od wielu miesięcy zalegają nam ze spłatą, nie odpowiadają na maile, krótko mówiąc, bezprawnie używają naszego certyfikatu! Archiwum typów

http://www.footballtips.pl/

Typ kontaktu:
E-mail zgodny z domeną strony, brak jednak nazwiska właściciela, numerów NIP i REGON.

Regulamin:
Prosty, czytelny średniej długości.

Cennik:
1 miesiąc za 100 zł lub pojedynczy typ za 10 zł.

Płatności:
Dotpay.

Czas podania typów:
Typy podawane są co najmniej 3 godziny przed zdarzeniem.

Sposób dystrybucji typów:
Typy wysyłane na pocztę.

Gwarancja:
W miesiącu, w którym wystąpił bilans ujemny klientowi przysługuje kolejny miesiąc bezpłatnie oraz dodatkowo kolejny miesiąc z 50% zniżką na abonament. W miesiącu, w którym wystąpił bilans mniejszy niż 10j klientowi przysługuje kolejny miesiąc bezpłatnie. Przy zakupie pojedynczego typu w przypadku zwrotu bądź porażki klient otrzymuje kolejne dwa typy gratis.

Zapewnienia bez pokrycia:
Brak.

Archiwum:
Archiwum monitorowane od pierwszego typu, stałe stawkowanie 10 jednostek, kursy w okolicach 1.9-2.0.

Kategoria klienta:
Serwis dla graczy raczej profesjonalnych (ze względu na bukmacherów Bet365, Pinnacle, 12Bet, Sbobet - stosowanie handicapów i brak polskiej waluty u niektórych z nich), typy podawane z wyprzedzeniem min. 3 godzin, około 30 typów miesięcznie.


Reklamy:
Brak.

Profesjonalizm (wizualny odbiór strony, poprawność językowa):
Strona wykonana dość dobrze, brak linków partnerskich i innych zbędnych dodatków, poprawnie sformułowane zdania.

Wnioski:
Nowy serwis, monitorowany przez nas od 19.11.2010, przeciętna cena abonamentu, całkowita anonimowość właściciela, co do jakości i zyskowności typów, będzie można je ocenić po dłuższym okresie monitorowania. Zamrożona działalność?

Poprawiony: sobota, 10 września 2011 13:34